Зустріч з Григорієм Кримчуком

IMG 085616   травня 2018 року

16 травня 2018 року у Київській бібліотеці імені Олександра Олеся відбувалася зустріч з Григорієм Кримчуком – дуже талановитим письменником та журналістом, який присвятив 50 років життя цій справі. Зустріч була організована спеціально для майбутніх видавців – студентів групи ВСмс–1-17-4.0д Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка.
Григорій Павлович презентував свою нову книгу «Подорож у роки», основу якої складали цікаві розповіді з його життя, а саме: надзвичайні ситуації під час журналістської діяльності. Було дуже цікаво почути, як це – бути журналістом, які труднощі та неприємні ситуації можуть на тебе чекати, як правильно писати і говорити, аби не потрапити в халепу.
Студенти залишилися дуже задоволені зустріччю з дійсно освіченою людиною, яка власним трудом досягла досить великих висот.