Студентський круглий стіл «Сучасна стратегія розвитку професійної мистецької освіти і художньої культури XXI століття»

IMG 085617   травня 2018 року

17 травня 2018 року за участі студентів І - ІІІ курсів спеціальності «Музичне мистецтво» та викладачів ЦК музики і хореографії відбулося засідання круглого столу на тему: «Сучасна стратегія розвитку професійної мистецької освіти і художньої культури XXI століття».
Метою заходу стало висвітлення стратегічних напрямків розвитку професійної мистецької освіти і культури, підвищення якісної підготовки студентів, розвиток української культури та національних традицій.
На обговорення було винесено теми:
1. Роль художньої культури у професійній діяльності вчителя музичного мистецтва (Кифенко А.М.)
2. Сучасні тенденції розвитку професійної мистецької освіти (Світельська Л., Брега І.)
3. Впровадження провідних ідей системи вальдорфської педагогіки у освітній процес закладів вищої освіти І – ІІ рівня акредитації (Сидорчук Н., Витівська О.)
4. Професійна майстерність керівника вокального колективу (Болгова К.)
5. Вплив навчальної педагогічної практики на підвищення фахової і методичної компетентності, удосконалення педагогічної майстерності майбутніх учителів музичного мистецтва (Теряєва Л.А.)
6. Музикотерапія – музика, яка лікує ( Маєвська А.С., Рахманова О.К.)
Учасниками студентського круглого столу визначено шляхи сучасної стратегії розвитку професійної мистецької освіти і культури, підвищення професійної компетентності майбутніх учителів музики, збагачення музичного пісенного репертуару на основі народного фольклору, застосування ефективних методів, форм та сучасних музичних інформаційних технологій навчання.
Модератори заходу: Теряєва Л.А. та Кифенко А.М.