Майстер-клас від 1+1

IMG 085611   травня 2018 року

10 травня 2018 року студенти-переможці конкурсу буктрейлерів в номінації «Лідер переглядів» – Голюк Юлія, Іваненко Надія та Юр Ірина відвідали майстер-клас з відеомонтажу, який проводила Вища школа Media & Production. Лектор Ольга Михальченко – керівник відділу технічної підтримки та постпродакшн на телеканалі 1+1 познайомила з азами режисури монтажу: постановки людини у кадрі, кольористику, секрети сприйняття відео глядачем. За допомогою сучасних технологій можна створити надзвичайно якісний та реалістичний кадр. Було корисно і цікаво дізнатися студентам про механіку зйомки. Дякуємо організаторам за цікавий майстер-клас, який допоможе студентам Університетського коледжу реалізовувати творчі задуми.
Модератор – Кашуба Н.В.