Творимо сучасну українську історію разом

IMG 085607   березня 2018 року

Напередодні Дня пам’яті та примирення на базі Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка відбулася тематична лекція «Деміфізація Другої Світової війни». Ця лекція є першою в циклі освітньо-просвітницьких лекцій, що ініційовані першим українським інформаційним “5 каналом”. Модератор зустрічі – політичний журналіст, телеведучий “5 каналу”, координатор робочої групи з розробки нового однострою та знаків розрізнення Збройних сил України при Міністерстві оборони України Віталій Гайдукевич.
Експерти – голова ГО «Центр мілітарної історії», радник начальника генерального штабу Міністерства оборони України Василь Павлов, кандидати історичних наук Сергій Громенко та Яна Примаченко.
Активні учасники – студенти Університетського коледжу, які ставили питання і намагалися разом з експертами розібратися у крутих віражах історії.
Розділяємо прагнення журналістів та експертів долучитися до популяризації української історії, адже істина має вагоме значення. Студентська молодь має бути активним учасником боротьби з «видуманою» історією, намагатись критично оцінювати історичні події та факти, робити обґрунтовані висновки.
Сподіваємось, що співпраця Університетського коледжу та «5 каналу» матиме продовження.
А телеверсію проекту дивіться 9 травня 2018 р., о 17.15 на «5 каналі»!