Творча майстерня «Як зрозуміти сучасне мистецтво?»

IMG 085625   квітня 2018 року

Епіграфом до заходу стали слова: “Абсолютно все може стати витвором мистецтва у XXI століття”, що характеризують сучасну творчість та захід в цілому.
Безліч фарб, олівців та пензлів дозволило студентам спеціальності “Початкова освіта” відчути себе справжніми художниками.
Інсталяція “Прочанин” за мотивами однойменної картини Роберта Раушенберга запрошувала гостей приєднатися до мистецтва, вільного від кордонів та правил.
У цей день творчість перемогла - всі долучилися до створення шедеврів. Парафінова свічка допомогла зобразити на папері власний настрій, а численні картини мали стати перфомансом.
Хто знає, ким у майбутньому стануть студенти? Можливо, новаторами чи художниками? У будь-якому разі, творча майстерня дала змогу осягнути нові горизонти і зазирнути у широкий світ мистецтва.
Модератор заходу: викладач циклової комісії з суспільних дисциплін і правознавства Рябоконь Ю.С.