Тренінгове заняття «Сприйняття різноманітності - основа толерантності»

IMG 085625   квітня 2018 року

25 квітня 2018 року із студентами третього курсу Університетського коледжу імені Бориса Грінченка спеціальності Соціальна педагогіка та студентами спеціальності Соціальна педагогіка Інституту людини Київського Університету імені Бориса Грінченка, які є соціальними працівниками Всеукраїнського громадського центру «Волонтер», Сінельніченко Яною та Пашинцевою Дарією було проведено тренінгове заняття "Сприйняття різноманітності - основа толерантності".
Мета тренінгу полягала в розкритті особистісного потенціалу, відпрацюванні навичок успішного спілкування, формуванні уявлень про себе та оточуючих через призму толерантності.
Учасники тренінгу вчились знаходити спільну мову з оточуючими.
Студенти долучились до вивчення психологічних технік та на практиці, в процесі взаємодії з іншими, застосовували набуті знання.
Тренінг зацікавив присутніх своєю інформативністю, наочністю, цікавою тренінговою формою роботи, позитивною та доброзичливою атмосферою співпраці.
Модератори заходу - викладачі циклової комісії з педагогічної освіти Винар В. І. та Середня В. І.