Тренінг «Тайм-менеджмент для співробітників та студентів»

IMG 085625   квітня 2018 року

25 квітня 2018 року в Університетському коледжі Київського університету імені Бориса Грінченка відбулися 2 тренінги з тайм-менеджменту для співробітників та студентів.
Під час заходів усі бажаючі змогли проаналізувати власні життєві цілі, розставити пріоритети, ознайомитись з методичними інструментами, які допомагають планувати робочий час. Була чудова можливість дізнатись всі секрети боротьби з так званими «поглиначами часу».
Слухачі під час тренінгів ознайомилися з основними поняттями тайм-менеджменту; інформацією про процес планування, його види та методики; вчилися планувати свій робочий та вільний час з використанням різних методик та інформаційно-комунікаційних технологій.
Тренінги зацікавили тих, хто цінує кожну хвилину свого часу та намагається встигати робити якомога більше для особистого розвитку.

Необхідно пам’ятати те, що час – це зовсім не гроші, адже він значно дорожчий. Час, на відміну від грошей, не можна накопичити, а тим більше – використовувати його двічі.
Модератор заходу - викладач циклової комісії економіко-математичних дисциплін і менеджменту Кравець С. Г.