Презентація буктрейлерів за творами сучасних українських письменників

IMG 085625   квітня 2018 року

25.04.2018 року в Університетському коледжі Київського університету імені Бориса Грінченка відбулася презентація кращих студентських буктрейлерів за творами сучасних українських письменників "Розкажи про книгу по-новому".
У заході брали участь студенти І та ІІ курсів спеціальності «Журналістика».
Було презентовано такі книги: «Спокута» Світлани Талан, «Чигиринський сотник» Леоніда Кононовича, «Синя парасоля» Оксани Лущевської, «Антологія української поезії» та ін.
Варто звернути увагу, що саме колективна робота студентів групи ВСмс-1-16-4.0д - буктрейлер на книгу «Антологія української поезії» - відзначена дипломом 1-го ступеня у номінації «Лідер переглядів» на Всеукраїнському конкурсі буктрейлерів «Book fashion» 2018, а це майже 1000 переглядів за 20 днів.
Найголовніша мета цього заходу - відкрити для присутніх світ сучасної української літератури.
Модератори заходу - викладачі циклової комісії з видавничої справи, культури та української філології Кашуба Н. В. та Груздьова О. В.