XІV Всеукраїнська музична олімпіада «ГОЛОС КРАЇНИ»

IMG 085624   квітня 2018 року

24 квітня 2018 року в Київській середній спеціалізованій музичній школі-інтернаті ім. М. В. Лисенка відбулась XІV ВСЕУКРАЇНСЬКА МУЗИЧНА ОЛІМПІАДА «ГОЛОС КРАЇНИ» під патронатом видатного українського композитора, Героя України, народного артиста, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка Євгена Станковича.
Свою майстерність продемонстрували викладачі Університетського коледжу ЦК музики і хореографії у складі академічного ансамблю "Cantabile", який виборов 1 місце у номінації «Академічні малі вокальні ансамблі».
Почесну відзнаку отримали студенти Університетського коледжу спеціальності «Музичне мистецтво» вокальний дівочий ансамбль "Anima" під керівництвом викладача Коваленко О. М., і нагородженні дипломом за «Художню єдність спільного виконання».
Коледжанська родина вітає студентів та викладачів з перемогою, бажає успіхів і подальших творчих звершень!