Підсумки конкурсу «Історія будівель Києва у коміксах»

IMG 085613   квітня 2018 року

13 квітня 2018 року в Університетському коледжі Київського університету імені Бориса Грінченка відбулося підведення підсумків конкурсу творчих робіт, створених на основі історичних подій в контексті забудови міст Києва.
Оцінка робіт проводилася фахівцями з урахуванням історичного, педагогічного та художнього аспектів. До складу журі ввійшли:
Петрухан-Щербакова Людмила Юріївна – голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка, викладач кафедри теорії та історії педагогіки Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка;
Шеменьова Юлія Володимирівна – викладач циклової комісії образотворчого мистецтва і дизайну Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка;
Рябоконь Юлія Станіславівна - викладач циклової комісії суспільних дисциплін і правознавства Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка;
Семенко Анастасія Олександрівна – студентка ІV курсу спеціальності «Історія» Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова;
Стрілець Сніжана Сергіївна – студентка І курсу спеціальності «Право» Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка.
Участь у конкурсі брали студенти ІІ курсу спеціальності «Дизайн», серед яких було визначено переможців у номінаціях:
«Найкраще розкриття історичної події» – Кравченко Таїсія, студентка групи ДЗмс-1-16-4.Од.
«Найкращий сценарій» – Жовнір Богдана, студентка групи ДЗмс-1-16-4.Од
«Найкраще художньо-образне рішення» – Хижняк Богдана, студентка групи ДЗмс-1-16-4.Од.
Додатковий приз за креативність отримала студентка Кас`яненко Анастасія, студентка група ДЗмс-1-16-4.Од.
Модератори конкурсу – викладачі Університетського коледжу Казіміренко О.В., Мусіяченко О.С.