Виїзне заняття з екології на тему "Утилізація твердих побутових відходів"

IMG 085613   квітня 2018 року

13 квітня 2018 року в Університетському коледжі в рамках Декади природничих дисциплін для студентів групи ВСмс-1-16-4 Од було організоване виїзне заняття з екології на базі Музею вторинної сировини на тему "Утилізація твердих побутових відходів".
Під час екскурсії студенти дізнались, як здійснюється заготівля, первинна обробка та переробка полімерних, паперових, скляних та гумових відходів на заводі «Київміськвторсировини», розширили свої знання про способи утилізації відходів в Україні.
Знайомлячись з експозицією музею, який ще називають музеєм антикваріату, побачили багато раритетних речей - дореволюційний патефон, перший пилосос, старовинні ікони та багато іншого.
Виїзне заняття сприяло формуванню правильних споживацьких звичок, дбайливого ставлення до природи, вміння сортувати і утилізувати сміття, сприяло вихованню екологічної культури.
Модератор заходу - Міщишина Т.В.