Засідання клубу «Музична вітальня» на тему «Леонард Бернстайн. Життя без легенд і таємниць»

IMG 085610   квітня 2018 року

10 квітня в актовій залі Університетського коледжу відбулося засідання клубу «Музична вітальня» на тему «Леонард Бернстайн. Життя без легенд і таємниць» до 100-річчя з дня народження видатного диригента, композитора, виконавця, просвітителя, письменника і діяча. Під час зустрічі перед слухачами відкрилась одна із захоплюючих сторінок з історії музичної культури ХХ століття, легенда американської музики, історія талановитого виконавця і просвітителя, завдяки якому музичне мистецтво стало близьким і зрозумілим не лише професіоналам, але й широкому колу слухачів. Розповідь про великого маестро супроводжувалася документальними відеозаписами, які викликали особливий інтерес у присутніх. Знайомство з творчістю Бернстайна закінчилось виконанням концертних номерів студентами спеціальності «Музичне мистецтво». Публіка тепло приймала виконавців Олійник К.(І курс), Садову Я., Холохоренко У., Витівську О., Сидорчук Н. (ІІІ курс).

Модератор заходу – Куцан О.Г., керівник проекту – Романова Т.В.