Зустріч з представницею сучасного мистецтва Ладою Наконечною

IMG 085603   квітня 2018 року

3 квітня 2018 року студенти другого кусу спеціальності Дизайн та четвертого – Образотворче мистецтво зустрілися з відомою українською художницею, представницею сучасного мистецтва Ладою Наконечною.
Біографічна довідка :
Лада Наконечна народилася в 1981 році в Дніпропетровську. Живе та працює в Києві. Закінчила Національну академію образотворчого мистецтва та архітектури в Києві, активно виставляється в Україні та закордоном. Член мистецької групи Р.Е.П. та співзасновниця ІСТМ (Ініціативи самозахисту трудящих мистецтва) і групи «Худрада». Номінувалася та отримала Премію PinchukArtCentre 2009.Лада Наконечна створює малюнки олівцем - ретельно вималювані, а часом абстрактні пейзажі, які через процес створення рефлексують над фізичним контекстом і соціальним середовищем, в якому ці малюнки створюються.