Музейний урок на тему «Радіаційне забруднення території України і Білорусії після аварії на ЧАЕС»

IMG 085605   квітня 2018 року

5.04 18 року в Університетському коледжі до річниці аварії на ЧАЕС для студентів групи ПОмс 2–16–4.Од відбувся музейний урок на тему: «Радіаційне забруднення території України і Білорусії після аварії на ЧАЕС» на базі Національного музею «Чорнобиль».
Під час заняття студенти ознайомились з масштабами чорнобильської аварії, як найбільш важкої радіоекологічної катастрофи ХХ століття, причинами і наслідками трагедії у всіх сферах життя.
Багатство музейної колекції, високий науково-художній рівень експозиції та виставки, сприяли вихованню екологічної культури студентів, культури безпечного життя, формування здоров’язбережувальної компетенції.
Модератор заходу: Глухенька Л.М.