Презентація міждисциплінарних проектів з ОТіК та ІКТ у формі «Міжнародної конференції представників різних транснаціональних компаній»

IMG 085620   березня 2018 року

20 березня 2018 року студенти другого курсу спеціальності Менеджмент презентували власні проекти, з дисциплін «Організаційна теорія та культура», «Інформатика і комп’ютера техніка». Захист проектів відбувався у формі Міжнародної конференції співробітників транснаціональних компаній світу. Під час розробки проектів студенти виконували не лише основні завдання з обох дисциплін: дослідження організаційної культури певної країни, вивчення специфіки діяльності компанії, створення мультимедійної презентації, виготовлення буклету, дайджесту, календаря, різних типів візиток, а й вивчили слова вітання мовою тієї країни, що представляли.
Такий захід надихнув всіх учасників до подальшої спільної діяльності!

Модератори заходу:
Станжур Т.Г., викладач ЦК еокноміко-математичних дисциплін і менеджменту.
Кравець С.Г., викладач ЦК еокноміко-математичних дисциплін і менеджменту.