IMG 085621   лютого 2018 року

20-21 лютого в Університетському коледжі провела заняття, присвячені Міжнародному дню рідної мови, лекторська група, до складу якої входили студенти групи ПОмс-1-16-4.Од  Литвин Н., Осмоловська Д., Рябовол М., Ярич О.

Мета заходу – привернути увагу студентської громади до історії заснування Міжнародного дня рідної мови та початку відзначення його в Україні, адже це серйозний крок до визнання необхідності захистити різноманітність культур. Світова практика нагромадила й узагальнила різноманітний досвід розв’язання гострих мовних проблем, однак готових рецептів досягнення успіху в мовній політиці не існує, хоч деякі з форм підтримки домінованих мов, мов меншості або непрестижних мов більшості довели свою дієвість у багатьох країнах. Головна з них – освіта рідною мовою. Модератор заходу – викладач української мови та літератури Король Н.В.