Перший міський конкурс сучасної хореографії «Kyiv College Dance 2018»

IMG 085617   лютого 2017 року

17 лютого 2018 року в Університетському коледжі Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся Перший міський конкурс сучасної хореографії «Kyiv College Dance 2018».
У конкурсі взяли участь понад 110 юних і талановитих виконавців зі спеціалізованих мистецьких закладів, хореографічних колективів та студій хореографічного мистецтва міста Києва, Київської та Чернігівської областей. Найкращі з виконавців були відзначені дипломами, медалями та сертифікатами.
Дякуємо всім учасникам та організаторам конкурсу «Kyiv College Dance 2018» за творчу атмосферу і позитивний настрій.
Результати конкурсу «Kyiv College Dance 2018»:
Гран-прі - хореографічний колектив «Лотос» (постановка «Матір»; керівник Копіна Юлія Валеріївна).
1 місце – дует: Рута Влада, Косерик Юлія (авторська постановка «Збожеволіли»).
2 місце - Народний хореографічний колектив «Оксамит» (постановка «Повертайся, тато»; керівник Чечельницька Оксана Степанівна).
Хореографічний колектив «Вікторія» (постановка «Табладанс»; керівник Третяк Алла Петрівна).
3 місце - хореографічний колектив «Позитив» (постановка «Коли ти є»; керівник Гапонова Богдана Валеріївна).
Хореографічна студія «МіріДанс» (постановка «Мальви»; керівник Чайка Тетяна Іванівна).