Конкурс інструментально-виконавської майстерності «Capriccio»

IMG 085615   грудня 2017 року

15 грудня в актовій залі Університетського коледжу відбувся конкурс інструментально-виконавської майстерності «Capriccio» серед студентів І-ІV курсів спеціальності «Музичне мистецтво». Прозвучали музичні твори у виконанні на фортепіано, скрипці, віолончелі. Конкурсні програми учасників порадували своєю різноманітністю. За умовами конкурсу один із творів програми представляв спадщину українських композиторів. Журі конкурсу очолювала доцент кафедри педагогіки мистецтва та фортепіанного виконавства Інституту мистецтв НПУ ім. М.Драгоманова, кандидат педагогічних наук О.П.Мельник.
Журі визначило переможців у двох категоріях. Лауреатами у молодшій категорії стали Вдовенко Олександра (диплом І ступеня), Корнєєва Юлія та Олійник Катерина (диплом ІІ ступеня), Багатченко Михайло (диплом ІІІ ступеня). У старшій категорії переможцями стали Савченко Ксенія (диплом І ступеня), Грачова Ольга та Григус Наталія (диплом ІІ ступеня), Сидорчук Наталія та Витівська Олена (диплом ІІІ ступеня). У номінації «Краще виконання твору українського автора» дипломи отримали Фанта Іванна та Основенко Аліна.
Своїми успішними виступами студенти завдячують викладачам циклової комісії музики і хореографії Міщенко З.І., Борзаковській З.О., Кирилюк Г.О., Павловській-Єжовій Т.А., Куцан О.Г., Сокальській В.Ф., Катченко Т.С., Романенко А.Р., Лящовій А.П., Коляденко О.Б.
Модератори заходу – Романова Т.В., Куцан О.Г., Сокальська В.Ф.
Бажаємо подальших творчих успіхів студентам та їх викладачам!