Музична імпреза «Україна. У цьому слові для мене все»

IMG 085607   грудня 2017 року

З нагоди Дня Університету 07.12.2017 року в актовій залі Університетського коледжу відбулася Музична імпреза “Україна. У цьому слові для мене все”, присвячена Б.Д.Грінченку.

Мета заходу: ознайомити слухачів з громадською діяльністю та літературною спадщиною Бориса Грінченка, кращими музичними зразками українських композиторів – сучасників письменника, пропагувати передові погляди Бориса Грінченка.

У виконанні викладачів та студентів коледжу спеціальностей “Музичне мистецтво”, “Хореографія”, “Початкова освіта”, “Дошкільна освіта”, “Правознавство” звучали поезії Бориса Грінченка, пісні на його слова, твори українських композиторів: М. Лисенка, Я.Степового, К.Стеценка, В.Заремби, М.Леонтовича.

Захід пройшов з творчим піднесенням, великою зацікавленістю слухацької аудиторії.

Модератори заходу – викладачі циклової комісії музики і хореографії Сокальська В.Ф., Павловська-Єжова Т.А.