Вітаємо студенток Груздьову Катерину та Ірину Карпенко з першими публікаціями у фаховому журналі «Українська мова і література в школах України»

IMG 085608   грудня 2017 року

Вітаємо студенток 2 курсу спеціальності «Початкова освіта» Груздьову Катерину та Ірину Карпенко з першими публікаціями у фаховому журналі «Українська мова і література в школах України» № 11, 2017 та їх наукового керівника Н.М.Діденко, викладача-методиста Циклової комісії з видавничої справи, культури та української філології, кандидата педагогічних наук.
З нотаток наукового студентського гуртка «Музейна педагогіка до Дня української мови та писемності»
Читайте есе Катерини Груздьової «Українська мова – це модно» та поезії циклу «Моїй Україні» Ірини Карпенко! Бажаємо творчих злетів!