Майстер-клас з музейної педагогіки для викладачів Університетського коледжу та слухачів курсів підвищення педагогічної кваліфікації

IMG 085629   листопада 2017 року

29 листопада в Національному музеї українського народного декоративного мистецтва проведено майстер-клас з музейної педагогіки для викладачів Університетського коледжу та слухачів курсів підвищення педагогічної кваліфікації. Своїм досвідом використання музейно-педагогічних технологій при викладання філологічних дисциплін та в позакласній роботі з педагогами поділилася Н.М.Діденко.
Дякуємо Інституту післядипломної педагогічної освіти, зокрема О.В.Дудар, за співпрацю та працівникам музею.
Запрошуємо всіх з 2 по 9 грудня в галерею-кінозал на перегляд фільму Ольги Самолевської «Катерина Білокур. Послання», а також тематичні екскурсії за участі студентів нашого коледжу.