Конкурс вправ з ритмічної гімнастики

IMG 085616   березня 2013 року

Вже стало доброю традицією в Університетському коледжі під керівництвом викладачів циклової комісії фізичного виховання проводити конкурс вправ з ритмічної гімнастики. Керівником проекту є викладач ритміки та хореографії Долматова К.М.

Тож 16 березня 2013 року учасниками змагань на першість коледжу стали студенти груп І – ІІІ курсів різних спеціальностей.

Яскравим були виступи студентів ІІ – ІІІ курсів спеціальності «Початкова освіта», в основі яких використано ідеї з мультфільму «Мисливці за привидами» та фільму «Пірати Карибського моря», а також музичний супровід дискотеки 80-х. Виступ групи І курсу спеціальності «Фізичне виховання» запам’ятався глядачам поєднанням ритмічних та складних акробатичних вправ.

За результатами конкурсу призові місця посіли студенти спеціальності «Початкова освіта», зокрема:

І місце – група 34-ПО;

ІІ місце – група 31-ПО;

ІІІ місце – група 21-ПО.

У номінації «Складність програми» отримали подяку студенти І курсу спеціальності «Фізичне виховання».

У номінації «Якість виконання» найкращою визнано було групу 32-ДО («Дошкільна освіта»), у номінації «Оригінальність» - групу 33-ПО («Початкова освіта»).

Висловлюємо подяку всім, хто брав участь у конкурсі вправ з ритмічної гімнастики.