Науково-практичний семінар «Мистецька освіта XXI століття»

IMG 085628   листопада 2017 року

28 листопада 2017 року в Університетському коледжі Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся науково-практичний семінар «Мистецька освіта XXI століття». Участь у семінарі – це можливість для студентів, аспірантів та науковців реалізувати свої ідеї, обмінятися досвідом із колегами, висловити своє бачення перспектив мистецької освіти.
Слід відзначити, що всі доповіді були змістовними та цікавими, торкалися різних проблем мистецької освіти. Дякуємо студентам спеціальності «Музичне мистецтво» Демчик І., Олійник К., Фєдєшовій К. (I курс), Витівській О., Ільченко В., Садовій Я., Сидорчук Н., Холохоренко У. (III курс), Баюрі Є., Григус Н., Іванченко О., Кузьмич К., Омельченко А., Паньків К. (IV курс); студентці магістратури Інституту мистецтв Россіхіній М. (V курс), викладачам Теряєвій Л.А., Світайло С.В., Мусіяченко О.С., Казіміренко О.В. за доповіді та участь у науковому дискурсі.
Науково-практичний семінар «Мистецька освіта XXI століття» продовжує реалізацію нової форми презентації творчих надбань та наукових розвідок грінченківської родини.
Модератори – А.Р. Романенко, Т.В. Романова, викладачі циклової комісії музики і хореографії.