Участь студентів Університетського коледжу в заходах XXVI Київського міського фестивалю творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повіримо в себе»

IMG 085627   листопада 2017 року

23 листопада 2017 року студенти III курсу спеціальності «Соціальна педагогіка» та куратор Винар В.І. взяли участь у заходах XXVI Київського міського фестивалю творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повіримо в себе», що відбувся в колонній залі Київської державної адміністрації.
Студенти долучилися до активної підтримки учасників фестивалю, дітей та молоді з інвалідністю, переможців Київських районних відбіркових турів у номінаціях «Хореографія», «Сімейні номінації».
Мета участі: звернути увагу студентів на важливість допомоги людям з інвалідністю в питаннях самореалізації, саморозвитку.