Літературні читання "Сторінками Кобзаря"

IMG 085610   березня 2013 року

Щорічно березневі дні починаються вшануванням пам’яті Тараса Григоровича Шевченка, великого Кобзаря, основоположника нової української літературної мови, людини з великої літери. З нагоди цієї події в Університетському коледжі відбулися Шевченківські читання на тему: «Сторінками Кобзаря», підготовлені викладачами циклової комісії української мови, літератури та культури Груздьовою О.В. та Розінкевич Н.В. Поезія Т.Г.Шевченка звучала у виконанні студентів першокурсників. Особливо зворушливо лунали пісні на слова Кобзаря, які виконали студенти групи 2ММ – Зоря Анна та Шевченко Андрій. Закінчилося свято пророчими словами «Заповіту», прочитаного різними мовами світу, та піснею «Наш край» у виконанні Кир’якової Марини.