Реквієм "Герої З Нами, Герої не Вмирають"

IMG 085621   листопада 2017 року

21 листопада 2017 року наша країна згадує патріотів-героїв, які загинули під час Революції Гідності.
В Університетському коледжі для студентів IIІ курсу групи ПОмс – 3-15-4.Од було проведено Реквієм "Герої З Нами, Герої не Вмирають" з метою утвердження ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного покоління об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.
На заході пролунали Гімн України, спогади про героїв, про Майдан, музика і пісні, проза і поезі власного авторства Делянової Руслани присвячена пам’яті героїв. Запалено свічку пам’яті та покладено квіти на Алеї Герої Небесної Сотні…..
Модератор – канд.пед.наук, голова ЦК з педагогічної освіти Я.В. Карлінська.