Зустріч з представниками Факультету інформаційних технологій та управління

IMG 085609   листопада 2017 року

9 листопада 2017 року в Університетському коледжі відбулася зустріч студентів і викладачів циклової комісії економіко-математичних дисциплін і менеджменту з заступником декана з науково-методичної та навчальної роботи Факультету інформаційних технологій та управління Мельник Іриною Юріївною, кандидатом технічних наук, доцентом,  завідувачем кафедри інформаційних технологій і математичних дисциплін Литвин О.С., кандидатом фізико-математичних наук, старшим викладачем кафедри фінансів та економіки Казак О.О., кандидатом економічних наук, доцентом кафедри управління Павлюком В.В., кандидатом наук з державного управління, доцентом Факультету інформаційних технологій та управління Київського університету імені Бориса Грінченка. Метою зустрічі була профорієнтаційна бесіда з випускниками спеціальностей Фінанси і кредит та Організація виробництва.