Виїзне заняття з фізики «Закон всесвітнього тяжіння. Гравітаційна сила. Сила тяжіння»

IMG 085608   листопада 2017 року

8 листопада 2017 року для студентів Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка групи СПмс-1-17-4.0д було організовано виїзне заняття з фізики на базі музею популярної науки і техніки «Експериментаніуму».
Експозиція музею присвячена таким розділам фізики, як механіка, оптика, електрика, магнетизм і акустика. Завдяки інтерактивним експонатам кожен студент Університетського коледжу зміг відчути себе справжнім дослідником, адже достатньо було простягнути руку, щоб ввімкнути, повернути, розкрутити, натиснути, потягти, штовхнути і на власні очі побачити, як працює той чи інший закон, про який йшлося на заняттях.
Студенти спостерігали зародження торнадо, зазирали у нескінченність, створювали блискавку, змушували літати магніт і здійснювали чимало нових відкриттів. Перевірили електропровідність різних предметів, намалювали хитромудрий візерунок за допомогою маятника.

Модератор – кандидат педагогічних наук, голова циклової комісії з педагогічної освіти Я.В. Карлінська.