Засiдання клубу "Музична вiтальня" на тему: "Голос, який пiдкорив свiт"

IMG 085602   листопада 2017 року

2 листопада 2017 року в актовій залі Університетського коледжу до 145-річчя з дня народження української оперної співачки і педагога Соломії Крушельницької відбулося засідання клубу «Музична вітальня» на тему: «Голос, який підкорив світ».
Затамувавши подих, присутні слухали цікаві факти з життя славетної української співачки, яка по праву займає одне з перших місць у сузір’ї найвидатніших світових митців кінця XIX – початку XX століття, музичні твори Г. Генделя, Дж. Пуччіні, Ж. Офенбаха, Ф. Шуберта, С. Гулака-Артемовського, М. Лисенка, українські народні пісні у виконанні викладачів циклової комісії музики і хореографії та студентів спеціальності Музичне мистецтво.
Ведуча та модератор заходу – голова циклової комісії музики і хореографії Романова Тетяна Вадимівна.