Екскурсія «Печерська фортеця: від доби козаччини до сьогодення»

IMG 085621   жовтня 2017 року

21 жовтня 2017 року учасники гуртків «Лабіринт», «Ірій» та «ГрінчТур» провели театралізовану екскурсію для викладачів Університетського коледжу та учасників НТ САДМВ.
Під час екскурсії велика увага приділялась історії спорудження та експлуатації будівель Нової та Старої Київських фортець, а також подіям доби козаччини, які тісно пов’язані з цими історичними об’єктами. Екскурсія була насичена театралізованими сценками та музичними номерами, що гармонійно доповнили інформаційну складову.
Екскурсоводи та екскурсанти отримали величезне задоволення від екскурсії.

Організатори: студенти Університетського коледжу Троїцька Дар’я, Гулько Анастасія, Чус Владислав, Кучережко Дарина, Ільченко Владислава (ІІІ курс, спеціальність «Видавнича справа та редагування), Голюк Юлія (ІІ курс, спеціальність «Журналістика»), Буйницька Олена, Омельченко Анастасія (IV курс, спеціальність «Дизайн»), Татарнєв Нікіта (ІІІ курс, спеціальність «Правознавство»), Ханенко Анастасія (ІІ курс, спеціальність «Організація виробництва»), Овчінніков Іван (IV курс. Спеціальність «Початкова освіта»)

Модератори: викладач ЦК економіко-математичних дисциплін і менеджменту Кравець С.Г. та викладач ЦК суспільних дисциплін і правознавства Мусіяченко О.С.