Гала-концерт декади циклової комісії з педагогічної освіти

IMG 085613   жовтня 2017 року

13.10.2017 в актовій залі відбувся гала-концерт декади циклової комісії педагогічної освіти Університетського коледжу, на якому було представлено переможців фотоконкурсу «Миттєвості професії» та конкурсу «Гімн соціального педагога».
За результатами фотоконкурсу «Миттєвості професії» було відзначено чотири найкращі фотороботи студентів: «Любов безмежна» (Ненюк К., гр.ПОмс-3-15-4.0д), «Цікава прогулянка», «Веселі сніжки» (Перетятько Г., гр.ПОмс-2-15-4.0д ), «Природа і мистецтво» (Шевц Л., гр.ДОмс-2-15-3.Од), «Ми взаємодіємо не тільки з людьми, а й з документами» (Верескун А., Сукач С., гр.СПмс-1-14-4.0д), «Соціальний педагог - маленька сім'я» (Біленька Г., гр.СПмс-1-15-4.0д).
Переможцями конкурсу «Гімн соціального педагога» стали студенти СПмс-1-15-4.0д Морванюк Р., Куклішина Г., Карпенко В., Кошова Л., які презентували свою роботу, зірвали шквал оплесків.
Усі учасники були нагороджені пам’ятними призами.
Святкову атмосферу створили студенти ІІІ курсу спеціальності групи Хореографія, які презентували концертну програму.
Модератори: голова ЦК педагогічної освіти, кан.пед.наук Карлінська Я.В. та викладачі Потоцька Ю.В. і Долматова К.М.