Student’s Open Run Cup

IMG 085613   жовтня 2017 року

13.10.2017 року студенти і викладачі Університетського коледжу та Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту Київського університету імені Бориса Грінченка, прийняли участь у змаганнях «Student’s Open Run Cup», присвяченого Дню захисника України.
Вітаємо студентку IV курсу групи ФВмс-1-14-4 Од. Гальцову Євгенію з І місцем в командній першості серед студентів у складі команди Київського університету імені Бориса Грінченка та з ІІ місцем в індивідуальній першості серед студентів на дистанції 3км.

Вітаємо викладачів циклової комісії фізичного виховання Гацко Олену Володимирівну, Білик Христину Миколаївну, Палуба Романа Валентиновича з ІІІ місцем у командній першості серед викладачів у складі команди Київського університету імені Бориса Грінченка.

В індивідуальній першості серед викладачів, дистанція 3 км серед жінок, IV місце - Гацко Олена Володимирівна, V місце - Білик Христина Миколаївна, серед чоловіків IX - місце Палуб Роман Валентинович.