Презентація книг сучасних авторів про події в зоні АТО: «Нам невідомі їхні імена, хто їх чекає, хто за ними плаче…»

IMG 085611   жовтня 2017 року

11 жовтня 2017 року в Університетському коледжі, за сприянням викладачів циклової комісії видавничої справи, культури та української філології, відбулася презентація книг сучасних авторів про події в зоні АТО: «Нам невідомі їхні імена, хто їх чекає, хто за ними плаче…».
Тема війни та захисту була проілюстрована не лише в дорослій літературі (В. Іванин «Брат проти брата», А. Зелінський «Соняхи», С. Талан «Оголений нерв», С. Жадан «Інтернат», А. Цаплієнко «Книга змін», В. Розуменко «Нескорені», Г. Вдовиченко «Маріупольський процес», П. Билина «Війна кличе:стань переможцем», антологія поезії «Материнська молитва. Українки – героям Майдану»), а й у дитячій (Л. Ніцой «Відважні мураші»). На заході лунала авторська поезія студентів.