Науково-практичний семінар «Психолого-педагогічний супровід інклюзивного навчання дітей в умовах ЗНЗ»

IMG 085611   жовтня 2017 року

11.10.2017 року студенти Університетського коледжу ПОмс –2 – 16 – 4. групи Од взяли участь у науково-практичному семінарі «Психолого-педагогічний супровід інклюзивного навчання дітей в умовах ЗНЗ» на базі загальноосвітньої середньої  школи №248. Під час семінару відвідали заняття, на яких ознайомилися з методами корекції вад мовлення у дітей початкової школи. Мали можливість провести логоритмічну перерву з дітьми-логопатами, фрагмент заняття з використанням пісочниці. Обговорили разом з заступником директора з навчальної роботи, вчителями-логопедами, психологом труднощі в організації навчання дітей з особливими потребами в загальноосвітній школі.