Круглий стіл «Наукова спадщина Василя Сухомлинського у контексті розвитку Нової української школи»

IMG 085606   жовтня 2017 року

У рамках декади комісії з педагогічної освіти 6 жовтня 2017 року в Університетському коледжі Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся круглий стіл «Наукова спадщина Василя Сухомлинського у контексті розвитку Нової української школи». Студенти II курсу спеціальностей «Образотворче мистецтво», «Музичне мистецтво» та «Початкова освіта» ознайомились з такими ідеями та педагогічними поглядами В. Сухомлинського: вимоги до вчителя, виховна система В.Сухомлинського, уроки на природі, гуманістична педагогіка, методика виховання колективу. Ці та інші погляди видатного педагога знайшли своє відображення в концепції Нова українська школа. Сьогодні ставка робиться на гармонійний розвиток дитини, навчання повинно відбуватися частково у формі гри, а вчитель приділятиме більше уваги самостійності дітей. Такі ж думки висловлював і В. О. Сухомлинський.
Модератор заходу – Петренко Л.П., викладач коледжу.