Виїзне заняття з методики розвитку мовлення та навчання елементів грамоти «Внесок В.О. Сухомлинського в розвиток ідей методики навчання дітей рідної мови»

IMG 085603   жовтня 2017 року

3 жовтня 2017 року викладачем ЦК з педагогічної освіти Д.О. Соповою було проведене виїзне заняття з методики розвитку мовлення та навчання елементів грамоти на тему «Внесок В.О. Сухомлинського в розвиток ідей методики навчання дітей рідної мови» на базі Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В.О. Сухомлинського для студентів групи ДОмс-2-16-3.0д. У рамках заняття студенти дізналися про різноплановий та багатоаспектний творчий доробок В.О. Сухомлинського, який налічує 48 книг, 500 наукових статей, більше ніж 1500 творів для дітей. На початку ХХІ століття вийшло 65 його творів тиражем близько 15 млн. примірників, які перекладені на різні мови світу. Познайомились з найбільш відомими книгами В.О. Сухомлинського: «Серце віддаю дітям», «Народження громадянина», «Як виховати справжню людину», «Сто порад вчителеві», «Книга про любов» та іншими. Заняття було доповнене екскурсіями до читального залу Фонду В.О. Сухомлинського та кімнати-музею рідкісної книги. Завершилося заняття словами подяки співробітникам бібліотеки та підведенням підсумків.