Виїзний семінар-практикум «Інноваційні методи роботи з дітьми з особливостями психофізичного розвитку в умовах ДНЗ»

IMG 085602   жовтня 2017 року

2 жовтня 2017 р в рамках декади циклової комісії з педагогічної освіти Університетського коледжу відбувся виїзний семінар-практикум «Інноваційні методи роботи з дітьми з особливостями психофізичного розвитку в умовах ДНЗ» ( на базі комунального дошкільного навчального закладу «Центр розвитку дитини «Я+сім’я»»).
Студенти ІІІ курсу спеціальності «Дошкільна освіта мали змогу ознайомитися із сучасними нетрадиційними методами роботи з дітьми дошкільного віку з різними нозологіями, а саме:
- методика "Нумікон" яка спрямована на формування первинних математичних уявлень дитини, вивчення чисел, цифр та кольорів;
- пальчикова гімнастика для розвитку дрібної риторики, стимулювання мовленнєвої діяльності;
- метод каністерапії ( "лікувальне" спілкування з собаками породи лабрадор-ретріверами) .
Була презентована модель супроводу сім'ї під час навчальних занять з "особливими" дітками в умовах співпраці ДНЗ з громадськими організаціями.
Студенти були у захваті від сенсорної кімнати, де представлені методики сенсомоторної інтеграції, яка містить багато різних приладів (сухий басейн, світлові кульки, сухий дощ, зіркове небо, колбу з бульбашками, аромолампу, світловий електричний шар) і мали змогу долучитися до роботи і апробувати обладнання.
Також було представлене музичне заняття з «особливими» дітками, яке проходило у вигляді гри.
Щиро дякуємо комунальному дошкільному навчальному закладу «Центр розвитку дитини «Я+сім’я» за співпрацю!

Модератори – голова ЦК з педагогічної освіти Карлінська Я.В., викладач Чечко Т.М.