Фестиваль освітнього лідерства «Clever»

IMG 085623   вересня 2017 року

23 вересня 2017 року викладачі циклової комісії з педагогічної освіти Університетського коледжу Винар В.І., Карлінська Я.В. та Потоцька Ю.В. брали участь у Фестивалі освітнього лідерства «Clever», який був організований ННЦ культури лідерства Київського університету імені Б. Грінченка.
Захід розпочався панельною дискусією «Який педагог потрібен сьогодні?» із залученням представників влади, адміністрації закладів вищої освіти, викладачів та студентів. Учасникам було запропоновано відвідати майстер-класи від тренерів-практиків, ознайомитися з презентацію грантових програм та послугами підвищення кваліфікації для викладачів «Простір можливостей», взяти участь в екскурсії «4 перлини Університету», а також переглянути виступ студентського плейбек-театру.
По завершенню фестивалю учасники отримали сертифікати.
Висловлюємо щиру вдячність організаторам заходу!