Юнь Києва запрошує-2017

IMG 085623   вересня 2017 року

23 вересня 2017 р. cтуденти III курсу спеціальності Соціальна педагогіка, разом з куратором Винар Валентиною Іванівною, в Центральному парку культури та відпочинку «Маріїнський» міста Києва приймали участь у загальноміському соціокультурному заході "Юнь Києва запрошує", який проводив центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Студенти приймали участь у різних конкурсах, вікторинах, майстер-класах, лотереї добрих справ, благодійній акції «Допоможи дитині дихати». Навіть під чітким керівництвом військових мали змогу потренуватись в розкладанні та складанні автомату. Особливо сподобалась гра «Здоровчик», яку проводив наш студент Спірін Андрій, що є волонтером Всеукраїнського громадського центру «Волонтер».