Зустріч з випускниками 1992 року

IMG 085603   червня 2017 року

З метою збереження наступності та обміну професійним досвідом, традиціями, дружніми і діловими стосунками між поколіннями випускників 3 червня 2017 року вУніверситетському коледжі Київського університету імені Бориса Грінченка відбулася зустріч з випускниками 1992 року.
На зустрічі було більше 30 випускників з різних регіонів України. Програма зустрічі була насиченою. Представники студентства коледжу зустрічали випускників, проводили анкетування, а також підготували яскраві концертні номери. Директор Університетського коледжу М.В.Братко виступила з вітальним словом. Упродовж зустрічі випускники згадували з посмішкою на вустах свої студентські будні та свята, дякували викладачам. Завершилася зустріч переглядом відеопрезентації зі студентських років випускників 1992 року.