Виїзне заняття з хімії

IMG 085626   травня 2017 року

Протягом тижня з 22 - 26 травня для студентів І курсу відбулися виїзні заняття з хімії на базі Державного політехнічного музею при НТУУ КПІ імені Ігоря Сікорського на тему «Роль хімії у розвитку народного господарства».
Під час заняття студенти ознайомились із значенням хімії в різних галузях народного господарства, а саме: електроніка, приладобудування, радіотехніка, телекомунікації, інформатика, корисні копалини, промислові технології, машинобудування, авіація i космонавтика, транспорт, металургія, електрозварювання, енергетика.
Конкретні приклади використання хімічних знань для створення речовин і матеріалів розкрили перед студентами горизонти використання надбань хімічної науки. Проведене заняття допомогло студентам зрозуміти, що яку б сферу діяльності вони не обрали, хімічні знання будуть складовою їхньої життєвої компетентності.

Модератор заходу - голова ЦК природничих дисциплін Глухенька Л.М.