Науково-практичний семінар «Зміни в загальній середній освіті в компетентнісному вимірі»

IMG 085625   травня 2017 року

Компетентнісне навчання -
шлях до успіху в житті

25 травня 2017 року у рамках тижня науки в Університетському коледжі Київського університету імені Бориса Грінченка Засєкіна Тетяна Миколаївна, кандидат педагогічних наук, заступник директора Інституту педагогіки НАПН України провела семінар для викладачів з теми «Зміни в сучасній загальній середній освіті у компетентнісному вимірі», яка розповіла у чому полягають зміни в загальній середній освіті у компетентнісному вимірі, про інноваційні технології навчання. Тетяна Миколаївна ознайомила колег з новими типовими навчальними планами загальноосвітніх навчальних закладів (рівень стандарту, рівень стандарту з інтегрованими курсами), а також представила навчальні посібники у серіях «Формування і перевірка предметних компетентностей».

Модератор заходу – кандидат педагогічних наук, викладач ЦК природничих дисциплін Карлінська Я.В.