Брейн-ринг «Від теорії до практики (шляхи популяризації науки в студентському середовищі)»

IMG 085619   травня 2017 року

19 травня 2017р. в рамках Тижня науки в Університетському коледжі відбувся брейн-ринг між шістьма командами студентських наукових гуртків, зокрема: «Лабірин», «Ірій», «Фрактал», «Консонанс», «Калейдоскоп» і «Музейна педагогіка».
Мета гри: популяризація наукової роботи, презентація основних напрямів досліджень наукових гуртків Коледжу, ознайомлення з цікавими фактами з історії науки та сучасними тенденціями розвитку наукових досліджень.
Брейн-ринг включав два блоки завдань. Тeорeтичний блок охоплював тeми, пов’язані з напрямами роботи гуртків і містив запитання про методи наукових досліджень, цікаві факти із життя визначних дослідників, наукові відкриття сьогодення. Практичний блок передбачав прeзeнтування студeнтами одного з напрямів роботи гуртка та конкурс ораторського мистeцтва - промова на тему “Наука – запорука успіху людини та держави”.
Під час гри команди виявили належний рівень ерудованості, креативність, ініціативність, продемонстрували уміння логічно мислити та працювати у команді.
Переможцями змагань стали: студентський науковий гурток «Ірій» (керівники Ловейко Т.В., Розінкевич Н.В.) та «Лабіринт» (керівник – Мусіяченко О.С.).
Модератор заходу – Мусіяченко О.С., викладач циклової комісії суспільних дисциплін та правознавства, голова НТСАМВ Університетського коледжу.