Лінгвістична вікторина “Around Europe” (до Дня Європи)

IMG 085620   травня 2017 року

20 травня 2017 року в Університетському коледжі відбулася щорічна вікторина з англійської мови на тему "Around Europe" для студентів І курсу, яка цьогоріч була приурочена до днів Європи в Україні.
Учасниками вікторини стали студенти п’ятьох спеціальностей: "Початкова освіта", "Фізична культура", "Правознавство", "Організація виробництва", "Фінанси і кредит". Учасники утворили дві команди, що мали змогу продемонструвати свої знання не лише з англійської мови, а й із географії: обізнаність у прапорах країн Європи, назвах найбільших міст, імен видатних особистостей та загальновідомих фактах вказаної тематики. Упродовж всієї гри команди йшли на рівних, виявляючи достатній рівень ерудиції. Учасники отримали корисний досвід роботи в команді та поглибили свої знання про країни Європи.
Організатором та модератором заходу традиційно стала Лариса Юріївна Руснак, викладач циклової комісії іноземних мов.