КВК «Своє здоров’я бережи – сам собі допоможи»

IMG 085625   квітня 2017 року

25 квітня 2017 року порцію гумору, незабутніх вражень та гарного настрою отримав кожен, хто побував на КВК в Університетському коледжі. Основна мета гри – пропагування здорового харчування та традицій української кухні. «Своє здоров’я бережи – сам собі допоможи» - власне, під такою назвою стартував КВК.
У двобої зустрілись три команди ІІІ курсу спеціальності Початкова освіта, які засвідчили кмітливість, винахідливість та знання, в таких конкурсах: привітання, знавці української кухні ; конкурс капітанів та конкурс для вболівальників, які засвідчили студентів.
Змагаючись у конкурсі «Антиреклама», учасники в гумористичній формі презентували наслідки шкідливого впливу на організм людини вживання фаст-фуду, солодких газованих напоїв, напівфабрикатів.
У запеклій боротьбі перемогу здобула команда ПОмс-1-14-4.ОД - «Хардкор», команди «Мізки шоу» та «Активісти» довели своє право бути не менш гідними представниками цієї вічної гри розуму, молодості, гумору.
Модератор заходу - викладач циклової комісії природничих дисциплін Остертаг А.І.