День пам’яті Чорнобильської трагедії

IMG 085626   квітня 2017 року

26 квітня 2017 року в Університетському коледжі викладачами ЦК природничих дисциплін в усіх академічних групах були проведені інформаційні години на тему:«26 квітня – міжнародний день пам’яті Чорнобильської трагедії». Цей день не минув безслідно, він приніс світу багато трагедій і буде завжди об’єднувати всіх одним спогадом, однією печаллю, однією надією. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять пожежників, експлуатаційного персоналу Чорнобильської атомної електростанції, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.
За ініціативою студентів на першому поверсі оформлено стенд до Дня міжнародної пам’яті Чорнобильської трагедії. Презентовані матеріали які висвітлюють причини й наслідки техногенної, екологічно - гуманітарної катастрофи, спричиненої вибухом і подальшим руйнуванням четвертого енергоблоку ЧАЕС.

Модератор заходу - голова ЦК природничих дисциплін Глухенька Л.М.