Тренінг «Привіт! Я – конфлікт»

IMG 085621   квітня 2017 року

21.04.2017 року на базі Галереї мистецтв Деснянського району для студентів групи СПмс – 1 – 15 – 4.Од був проведений тренінг «Привіт! Я – конфлікт». Мета тренінгу: отримати інформацію про конфлікти, особливості їх перебігу, причини виникнення; оволодіти навичками ефективного вирішення конфліктів; ознайомитися із способами психологічного захисту, самодопомоги у ситуації конфлікту та сучасними техніками вирішення конфліктів.
Учасників тренінгу привітали начальник Управління культури та охорони культурної спадщини Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації Закомірний І.М. та співробітники Національної академії педагогічних наук України.
Висловлюємо подяку всім організаторам тренінгу: адміністрації Галереї мистецтв, директору Центру у справах сім’ї та жінок Деснянського району Тетяні Бачек та тренерам Марії Тищенко, Тетяні Співаковій, Оксані Степанюк. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю. (Модератори заходу - викладачі циклової комісії з педагогічної освіти - В.В. Мішенкова, В.І. Середня).