Тренінгове заняття на тему: "Психопрофілактика емоційного вигорання як запонука попередження порушень педагогічної етики педагогами"

IMG 085607   квітня 2017 року

06.04.2017 року в Університетському коледжі в рамках відкритої декади циклової комісії з педагогічної освіти практичними психологами навчально-методичного центру психологічної служби РНМЦ Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації Гажали І.С. Та Ніколаєнко Н.В. для викладачів було проведено тренінгове заняття на тему: "Психопрофілактика емоційного вигорання як запорука попередження порушень педагогічної етики педагогами". Учасники заняття визначили власний рівень емоційного вигорання і познайомилися з методами гармонізації психофізичного стану.
Циклова комісія з педагогічної освіти висловлює вдячність керівництву і співробітникам центру психологічної служби і сподівається на подальшу плідну співпрацю. (Модератор заходу - викладач циклової комісії з педагогічної освіти - В.В. Мішенкова)