Другий етап майстер-класу з художньої кераміки на базі Інституту мистецтв

IMG 085606   квітня 2017 року

6 квітня 2017 року студенти Університетського коледжу спеціальності «Образотворче мистецтво» завітали до керамічної майстерні Інституту мистецтв, щоб продовжити роботу над керамічними виробами під керівництвом О.В. Рєзнікова.
Гончарне мистецтво захоплююче, заворожуюче та інколи непередбачуване дійство. В цьому студенти на чолі з М.І. Ладоненко переконались на власному досвіді, розпочавши роботу над нанесенням кольорових емалей на вже випалену кераміку власного виробництва. Ще більшої цікавості додає те, що результат роботи ми зможемо побачити лише після другого випалу, коли глазурі змінять свій колір, спечуться у чудернацькі візерунки і нададуть нашим виробам неповторного шарму.
Цей досвід є незамінним у формуванні творчих особистостей студентів, адже дає змогу доторкнутись до стародавнього ремесла і власними руками створити шедевр.