Вітаємо переможців V Міжнародного фестивалю-конкурсу музичного мистецтва «Київський колорит»!

IMG 085602   квітня 2017 року

З 31 березня по 02 квітня 2017 р. в школі джазового та естрадного мистецтва м. Києва відбувся V Міжнародний фестиваль-конкурс музичного мистецтва “Київський колорит».
Виконавці змагалися у шістьох номінаціях: академічний вокал, естрадний вокал, джаз-вокал, інструментальний жанр, джаз-інструментал, композиторська творчість. Голова журі – Титаренко Валерій Павлович, народний артист України, професор, доктор педагогічних наук, композитор, голова асоціації композиторів Національної Всеукраїнської музичної спілки, головний редактор журналу «Джаз» (м. Київ).
Вітаємо конкурсантів, студентів спеціальності «Музичне мистецтво», які гідно представили Університетський коледж Київського університету імені Бориса Грінченка на конкурсі, подарувавши глядачам неповторні хвилини натхнення, а саме:
- Вокальний ансамбль «ANIMA» – ДИПЛОМ Лауреата I ступеня, номінація «Академічний спів» (художній керівник Коваленко Ольга Михайлівна, викладач Університетського коледжу);
- Остапенко Марину (І курс) – ДИПЛОМ Лауреата III ступеня, номінація «Академічний спів» (викладач вокалу Кравченко Світлана Станіславівна та концертмейстер Паляниця Наталія Євгеніївна, викладачі Університетського коледжу).